Nasıl

Mimar ve tasarımcılardan oluşan uzman kadromuz ile önceden tasarlanmış bir biContainer modelimizi seçebilir; bu modeller üzerinde değişiklik yapabilir ve biContainer’inizi tamamen size özgü olacak şekilde yeniden tasarlayabiliriz.
Tasarımı onaylanmış biContainer’ınız yüksek standartlı üretim sürecimizden geçerek, tamamen ekolojik malzemeler kullanılarak sizin için hazır hale getirilir.
ISO standartlarında üretilen taşıma konteynerinin ileri dönüşüm süreci biter. Üretilen biContainer eviniz tır dorsesi üzerinde istediğiniz lokasyona taşınır.
Tır dorsesinde taşınan biContainer’iniz vinç yardımı ile önceden hazırlanmış arazinize yerleştirilir. Elektrik ve su tesisatlarının sisteminize bağlanmasıyla biContainer’iniz ev konforunda yaşamaya hazır hale gelir. Bu süreç 24 saat içerisinde tamamlanır.
İleri dönüşüm süreci ile hayat bulan yeni biContainer eviniz kullanıma hazır. Geriye eşyalar kaldı… Dilerseniz iş ortağımız Vivense’nin biContainer’a özel fiyat ve ödeme seçeneklerine ait hazır konseptlerden birini seçebilir; dilerseniz size özgü bir iç mimarlık çalışması yapılabilir ya da kendi mobilyalarınızla evinizi döşeyebilirsiniz.biContainer’da sizi karavan ya da mobil evlerdeki gibi sabit ve küçük mobilyalar yerine ev konforundaki keyifli bir yaşam karşılar.
Whatsapp