Hikayemiz

Hikayemiz

Sektörde 40 yıldan beri hizmet veren İdemim Mimarlık olarak her zaman trendleri ve müşteri ihtiyaçlarını takip ediyoruz. Müşterilerimizin doğaya yakın, güvenilir, kolay ulaşılabilir, yenilikçi yaşam alanı talepleri ile kurduğumuz biContainer hayali, bugün hayata geçti. biContainer doğa ile iç içe, istediğiniz yerde konumlandırabileceğiniz, çevreci, yeni nesil yaşam alanı çözümleri ile sizlerle buluşuyor.
biContainer bir hayal ile başladı. Karmaşadan uzaklaşmak, doğaya yakın olmak, güvende ve istediğimiz şekilde yaşayabileceğimiz bir yaşam alanı sahibi olma hayali, biContainer ile gerçeğe dönüştü. biContainer bizi doğaya yakınlaştırıyor.
Çevreci, doğa ile iç içe yeni nesil ev çözümleri biContainer’da sizleri bekliyor.
biContainer insanların doğaya, yeşile, toprağa ne kadar uzak kaldığının bir kanıtıdır. Buradan hareketle hayata geçen, bizi karmaşadan uzaklaştırıp hayallerimizle buluşturan alternatif bir yaşam alanıdır. biContainer bize doğanın, çevrenin, sahip olduklarımızın değerini hatırlatır, yaşadığımız anın keyfini sürmeyi gösterir. biContainer bize yeni bir yaşam sunar…
Whatsapp