S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular
BiContainer'la ilgili en çok sorulan ve merak edilen konularla ilgili cevapları burada bulabilirsiniz. Bu sayfada bulamadığınız cevaplar için lütfen bizimle iletişime geçin...
biContainer Depreme Dayanıklı mıdır?
biContainer konteynerleri uluslararası taşımacılık için kullanılan ve ISO standartları gözetilerek üretilen konteynerlerdir. Taşıma işlevini yerine getirirken üst üste 6 adet konteyner konulabilir ve yaklaşık olarak 28 ton yük taşınabilir. Depreme dayanıklı konteyner evler son dönemde oldukça tercih edilmektedir. Dolayısı ile evet, konteyner evler depreme dayanıklıdır diyebiliriz.
biContainer'ı yaz kış kullanabilir miyim?
Okyanus şartlarında yük taşıyan konteynerler, biContainer'a dönüştüğünde uygun ısıtma ve soğutma şartları sağlandığında her mevsim ve koşulda kullanılabilir.
Neden biContainer almalıyım?
biContainer, ev şeklinde konteynerdir. Beton bir temel gerektirmez ve gerektiğinde taşınabilir. Ayrıca 21 iş günü gibi kısa bir sürede sizin için hazır hale gelir.
biContainer’da güneş paneli kullanabilir miyim?
Evet kullanabilirsiniz, biContainer'in elektrik altyapısı ihtiyacınız kadar güneş paneli ile entegre edilebilir.
biContainer bana özel olabilir mi?
Kesinlikle evet. Kendi özel biContainer'inizi sizin için tasarlayıp üretebiliriz. İsterseniz konteyner ev, isterseniz konteyner villa, isterseniz çatılı konteyner ev, isterseniz ahşap ev görünümlü konteyner sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.
biContainer bana yetmiyor ne yapabilirisiniz?
Eğer ilk aldığınız biContainer size yetmiyorsa, yan yana, üst üste karşılıklı istediğiniz kadar biContainer’ı mevcut kullandığınıza ekleyebiliriz. İsterseniz sizin için konteyner villa bile yapabiliriz.
biContainer ile neler yapabilirim?
biContainer’ınızı ister konteyner ev olarak, ister yaşam alanı ister çalışma alanı olarak kullanabilirsiniz. Standart olarak üretilen biContainer modellerinden birini seçebileceğiniz gibi isterseniz garaj, isterseniz otel odası neye ihtiyacınız var ise biContainer'i o şekilde tasarlayabileceğimiz özel üretim biContainer’ınız da olabilir.
biContainer nasıl taşınır ve istediğim zaman istediğim yere taşıyabilir miyim?
biContainer, taşınabilir mobil evdir. Uygun kapasiteli bir çekici ve mobil vinç yardımı ile tekniğin imkan verdiği her yere taşıyabilirsiniz.
bicontainer içinde standart neler var?
biContainer’ınız hemen yaşamaya hazır halde teslim edilmektedir. biContainer’da ahşap panel kaplama iç yüzeyler, masif ve ahşap yer kaplaması, mutfak dolapları ve masifpan tezgah, paslanmaz çelik eviye ve 2 gözlü ocak, halojen free elektrik tesisatı, sigorta panosu, LED dış ve iç cephe aydınlatması, ev konforunda banyo, duş, kabin, lavabo ve klozet standart olarak yer almaktadır.
biContainer’ı yerleştirmek için nasıl bir zemine ihtiyacım var?
biContainer’ı dilediğiniz yere yerleştirebiliriz. İhtiyacımız olan tek şey biContainer’ın 6 adet ayağını koyabileceğimiz bir zemin.
biContainer’ın tamamlayıcı ürünleri var mı?
Tabii ki var, biContainer’ız için veranda, teras, güneşlik, çatı, kış bahçesi gibi birçok tamamlayıcı ürünü var. Tamamlayıcı ürünler için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Çevre dostu mu?
biContainer tamamen çevre dostu olarak üretiliyor. Tasarımında kullandığımız malzemelerden, elektrik tesisatına her aşamasında çevre dostu ürünler kullanılır. Zaten biContainer ortaya çıkış hikayesi de upcycling yani ileri dönüşümden gelir. biContainer olarak geri dönüşüm kadar ileri dönüşüme de inanıyor, doğa dostu ürünler yaratarak çevremize katkı sağlamayı hedefliyoruz.
Taşımak için uygun araç konusunda yardımcı olabiliyor musunuz?
Eğer biContainer’ınızın yerini değiştirmek istiyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz. biContainer’ınızı taşımak için uygun vinç ve taşıma araçlarını ücreti karşılığında sizin için organize edebiliriz.
Kaç tip ev var?
Şu anda S, M ve L olmak üzere 3 tip konteyner ev modelimiz var. Yakın zamanda konteyner ev modellerimiz artabilir.
Ev tiplerini değiştirebilir miyim?
Dilerseniz standart olarak aldığınız konteyner evinizin iç tasarımında değişiklikler yapabilirsiniz. Bu konuda size destekte olabiliriz. Ya da dilerseniz sizin için standart modellerimizin dışında bambaşka bir konteyner ev üretebiliriz. Ancak hazırdaki modellerimizin dışında üretilecek yeni evlerin teslimat sürelerinin 45 iş gününe kadar uzayabileceğini hatırlatmak isteriz.

Teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Whatsapp