5N1K

Ne?

biContainer aslında sizi doğaya bir adım daha yaklaştıracak, yaz kış yaşamak isteyeceğiniz yeni bir dünyaya taşıyacak yaşam biçimidir. Doğa ile iç içe olabileceğiniz, ileri dönüştürülmüş (upcycled) konteynerlerde bulacağınız huzur, güvenle yaşayabileceğiniz yeni nesil yaşam alanınızdır.

Neden?

biContainer, bir hayal olarak yolculuğuna başladı ama esasında bir ihtiyaçtan yola çıktı. Şehir karmaşasında, doğadan uzakta geçirdiğimiz günlere karşı doğa ile iç içe, kendimizi güvende hissedeceğimiz, çevreci, aynı zamanda keyifle vakit geçirebileceğimiz ve istediğimiz gibi bir yaşam alanı özlemi biContainer’ın oluşum nedenleri. biContainer ile hayalini kurduğunuz yeni yaşam alanına sahip olmanız için nedenleriniz hazır. Ya siz?

Nasıl?

biContainer’da kullanılan konteynerler uluslararası taşımacılıkta da kullanılan, ISO standartlarında üretilen konteynerlerdir. biContainer olarak, doğaya olan düşkünlüğümüzü işimize de yansıtıyoruz. Doğayı korumak için sadece geri dönüşüm değil, ileri dönüşümün de öneminin farkındayız. Uluslararası taşımacılık konteynerleri yeniden kullanılarak, biContainer’da kendilerine yeni bir hayat bulur. Çeşitli bakım, onarım süreçlerinden geçirilerek yeniden tasarlanan taşımacılık konteynerleri sizlere yepyeni hayatlar sunuyor, yeni yaşam tarzınızı oluşturuyor.

Nerede?

biContainer nerede isterseniz orada. Yapmanız gereken tek şey, biContainer’ınızı nereye yerleştireceğinize karar vermek. Seçtiğiniz biContainer, belirlediğiniz yere tır dorsesine yüklenerek geliyor. biContainer kurmak için 6 tane ayak yeterli. 24 saatten daha kısa bir zamanda biContainer’da keyifli yaşamınız başlamış oluyor.

Ne zaman

Seçtiğiniz biContainer’ınızın hazır olması için sadece 21 iş gününe ihtiyacımız var. Farklı ihtiyaçlara göre hazırlanan biContainer modellerinden sizin için en uygununu seçtikten sonra, ekiplerimiz yeni yaşam alanınızı hazırlıyorlar. Belirlediğiniz yere transferinin tamamlanması ile hemen kullanıma hazır hale geliyor. biContainer’ın en büyük avantajlarından biri de teslimatın yapıldığı gün hemen kullanmaya başlayabilmeniz. Hayalini kurduğunuz yeni yaşama bu kadar kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Kim?

biContainer, doğa ile iç içe olmak isteyen, toprağa özlem duyan, pratik çözümler arayan, yenilikçi yaşam tarzı isteyen herkes için tasarlandı.

Uzun Ömürlü

biContainer ISO standartlarında üretilen taşıma konteynerleri kullanır. ISO standartlarında üretilen bir konteyner ortalama 50 yıl yaşam ömrüne sahiptir. biContainer'ın taşıma konteynerinden yeni bir yaşam alanına dönüşüm süreci ile ürünün yaşam süresi kullanıcılarımızın da katkısı ile daha uzun yıllara çıkabiliyor.

Doğa Dostu

İleri dönüşüm = biContainer mottosuyla yola çıktığımız biContainer; çevrecidir, ileri dönüşümle yeniden hayat bulmuştur, doğa dostudur. biContainer’da geri dönüşüme ayrılmış maddeler kullanılmaktadır. En önemlisi ise hikayemizin baş kahramanı ileri dönüşüm ile ikinci bir yaşama sahip olan taşıma konteynerleridir. biContainer, taşıma konteynerlerinin doğal yaşam alanlarına dönüşümüdür.

Taşınabilir

biContainer'ı istediğiniz yere koyabilirsiniz. Yerini değiştirmek istediğinizde ihtiyacınız olan bir vinç, iyi bir vinç operatörü ve tır dorsesi. biContainer siz nerede isterseniz orada.

Ulaşılabilir

İhtiyacınıza göre seçeceğiniz biContainer’lar 21 iş günü gibi bir sürede sizin için oturuma hazır hale geliyor. Üstelik astronomik rakamlar ile karşılaşmıyorsunuz. biContainer; hızlı, ulaşılabilir, güvenli aynı zamanda keyif dolu bir yaşam alanı için sizi bekliyor.
Whatsapp